Kdo jsme

O Vinaldo.cz

Vše začalo doma v malém sklípku, kde jsme vyráběli víno pro osobní potřebu a potřebu přátel. Postupem času však starostí a práce přibývalo, že bylo nutné od výroby trochu ustoupit a snažit se víno a lidi kolem poznat trochu více. V této době, asi 10 let zpátky jsme chtěli i samotné víno přiblížit lidem a vznikla myšlenka na malou spřátelenou vinotéku. Ta se o několik měsíců později otevřela nedaleko Brna na hradě Veveří, který se tyčí nad Brněnskou přehradou. Nejprve jen s několika vzorky a později už s několika vinařstvími jsme obsluhovali spokojené zákazníky. Ti se k nám často v další sezóně vraceli aby si zde opět koupili vína, která znají a která jim chutnají.

Jedná se však pouze o sezónní záležitost, tak vznikl nápad vína dostat ještě pohodlněji a rychleji ke svým zákazníkům po celý rok. A tak se zrodil internetový obchod s vínem - Vinaldo.cz. Jedná se o spřátelený eshop, kde nabízíme většinu vín, které je možné ve vinotéce ochutnat. Vínařství, od kterých vína nakupujeme známe již spoustu let a v mnoha případech známe i samotné vinaře a sklepmistry, kteří víno vyrobili. 

Zákazníci, kteří naše vína ochutnali odcházeli vždy spokojeni a úsměvem na rtech se loučili s příslibem další návštěvy. Věříme tudíž, že i další milovníky vína dokážeme uspokojit tak, aby se k nám stále a stále vraceli. Velkou spoustu vín je možné ve vinotéce ochutnat. Ochutnávka Vám následně může pomoci s výběrem vhodného vína, které si hned koupíte nebo následně objednáte na eshopu.

Vždy se snažíme o nejrychlejší doručení objednaného zboží. To, které máme skladem zpravidla zasíláme nebo doručujeme v den objednání. V Brně donášku vín zajišťujeme vlastním rozvozem, tak moc doporučujeme této možnosti využít ať máte víno co nejrychleji doma. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem.

Těšíme se na Vás a přejeme příjemné nakupování

Na zdraví přeje

Mgr. Aleš Křivánek

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení