Kdo jsme

O Vinaldo.cz

Vše začalo doma v malém sklípku, kde jsme vyráběli víno pro osobní potřebu a potřebu přátel. Postupem času však starostí a práce přibývalo, že bylo nutné od výroby trochu ustoupit a snažit se víno a lidi kolem poznat trochu více. V této době, asi 10 let zpátky jsme chtěli i samotné víno přiblížit lidem a vznikla myšlenka na malou spřátelenou vinotéku. Ta se o několik měsíců později otevřela nedaleko Brna na hradě Veveří, který se tyčí nad Brněnskou přehradou. Nejprve jen s několika vzorky a později už s několika vinařstvími jsme obsluhovali spokojené zákazníky. Ti se k nám často v další sezóně vraceli aby si zde opět koupili vína, která znají a která jim chutnají.

Jedná se však pouze o sezónní záležitost, tak vznikl nápad vína dostat ještě pohodlněji a rychleji ke svým zákazníkům po celý rok. A tak se zrodil internetový obchod s vínem - Vinaldo.cz. Jedná se o spřátelený eshop, kde nabízíme většinu vín, které je možné ve vinotéce ochutnat. Vínařství, od kterých vína nakupujeme známe již spoustu let a v mnoha případech známe i samotné vinaře a sklepmistry, kteří víno vyrobili. 

Zákazníci, kteří naše vína ochutnali odcházeli vždy spokojeni a úsměvem na rtech se loučili s příslibem další návštěvy. Věříme tudíž, že i další milovníky vína dokážeme uspokojit tak, aby se k nám stále a stále vraceli. Velkou spoustu vín je možné ve vinotéce ochutnat. Ochutnávka Vám následně může pomoci s výběrem vhodného vína, které si hned koupíte nebo následně objednáte na eshopu.

Vždy se snažíme o nejrychlejší doručení objednaného zboží. To, které máme skladem zpravidla zasíláme nebo doručujeme v den objednání. V Brně donášku vín zajišťujeme vlastním rozvozem, tak moc doporučujeme této možnosti využít ať máte víno co nejrychleji doma. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem.

Těšíme se na Vás a přejeme příjemné nakupování

Na zdraví přeje

Mgr. Aleš Křivánek